Protokolų keitikliai

Protokolų keitikliai

Tai supaprastinti mikrovaldikliai impulsų skaičiavimui su M-Bus sąsaja.
Gamintojas: MICROCYBER
G1003 realizuoja protokolų keitimą iš HART į Modbus RTU / ASCII.
Pramoninis Ethernet Modbus gateway, atliekantis keitimą tarp Modbus TCP ir Modbus RTU/ASCII protokolų. Šis keitiklis turi 1 x RS-232 ir 1 x Ethernet prievadus.
Pramoninis Ethernet Modbus gateway, atliekantis keitimą tarp Modbus TCP ir Modbus RTU/ASCII protokolų. Šis keitiklis turi 1 x RS-485 ir 1 x Ethernet prievadus.
PROFIBUS (Slave) - Modbus (Master) keitiklis.
Šie keitikliai suteikia galimybę Profibus įrenginiams (tokiems kaip Siemens PLC) nuskaityti duomenis iš M-Bus įrenginių (tokių kaip skaitikliai, kalorimetrai ir t.t.). Taip pat ir įrašyti į juos.
Duomenų kaupiklis, skirtas rinkti bei perduoti duomenis apie energijos ir vandens suvartojimą, nuskaitant informaciją S0 tipo impulsais
Duomenų kaupiklis, skirtas rinkti bei perduoti duomenis apie energijos ir vandens suvartojimą, nuskaitant informaciją S0 tipo impulsais
MB-RS232-3 yra adapteris (skaidrus keitiklis), skirtas keitimui M-BUS - RS232 (su galvaniniu atskyrimu tarp M-BUS ir RS232).
MBMOD-RS232-20 yra protokolų keitiklis: M-BUS iš/į Modbus (su galvaniniu atskyrimu).
Keitiklis tarp Modbus TCP ir M-Bus. Galimybė Modbus registruose išsaugoti informaciją apie M-Bus slave įrenginius bei padaryti šiuos duomenis prieinamais kliento Modbus.
MBCON-LAN-20 suteikia galimybę nuskaityti duomenis iš M-Bus skaitiklių bei išsaugoti norimas reikšmes į CSV failą.
M-Bus Wireless / Modbus keitiklis.
mBus 10 tai skaidrus keitiklis iš RS232 į MBus sąsają.