Radijo modemai >    4-noks

4-noks

GreenBox suteikia galimybę apjungti ZigBee įrenginius bei atlikti apskaitos duomenų registravimo funkciją.
BlueBox suteikia galimybę apjungti ZigBee įrenginius bei atlikti apskaitos duomenų registravimo funkciją. Palaiko WiFi.
Pagrindinė šio įrenginio funkcija - prijungti prie ZigBee tinklo vieną ar daugiau Modbus slave įrenginių su RS485 prievadu.
Pagrindinė šio įrenginio funkcija - būti sąsaja tarp PC arba PLC su 4-noks įrenginių tinklu, naudojant universalų standartinį protokolą ModbusTCP/IP (per Eternet).
Kartotuvo pagrindinė funkcija - išplėsti veikimo atstumą.
ZigBee Gateway sukurtas tam, kad leistų sujungti PLC arba kompiuterį su 4-noks ZigBee įrenginių tinklu per RS485 nuosekliąją sąsają ir standartinį visuotinai pripažįstamą protokolą (kaip kad Modbus/RTU).
Iš baterijos maitinamas ZigBee įrenginys, kuris tuo pačiu metu gali nuskaityti temperatūrą su dviem NTC įėjimais ir dviem skaitmeniniais įėjimais bei fiksuotais laiko intervalais persiųsti duomenis kitam 4-noks įrenginiui.
Tai iš baterijos maitinamas įrenginys, galintis tuo pačiu metu nuskaityti temperatūrą iš 2-iejų NTC sensorių bei impulsų skaičių, išduotą skaitiklių (vandems, dujų).
Iš baterijos maitanamas įrenginys, kuris atlieka temperatūros, drėgmės ir šviesos matavimą bei tuo pačiu metu reguliariais laiko intervalais duomenis persiunčia kitam 4-noks įrenginiui.
ZR-HMETER.D-M turi išorinį 70Amp srovės transformatorių, skirtą matuoti galią (iki 15 kw) bei energijos skaitiklį. Be to šis įrenginys turi skaitmeninį išėjimą didelės galios relės valdymui.