SOFREL LS duomenų kaupikliai

Pristatome SOFREL LS duomenų kaupiklius, skirtus nuotoliniam geriamojo vandens tinklų valdymui bei diagnostikai. Tai inovatyvūs, bet paprasti įrenginiai, kurie pasižymi efektyvumu, yra lengvai įdiegiami bei naudojami.

Pagrindinės savybės bei funkcijos

LS duomenų kaupikliai yra atsparūs vandeniui. Dėka naudojamos didelės talpos ličio jono baterijos jie gali autonomiškai veikti iki dešimties metų. Taip pat jie turi aukštos kokybės 2G/3G anteną, yra suderinami su vandens tinklų įranga.

Šių duomenų kaupiklių galimas panaudojimas:
- Srauto bei slėgio monitoringas nuotėkio aptikimui
- Nuotolinis tinklo skaitiklių nuskaitymas bei suvartojimo valdymas
- Slėgio reguliavimo vožtuvų valdymas

Vartotojo sąsajos

Yra keletas skirtingų variantų, kaip vartotojas gali prisijungti prie SOFREL LS duomenų kaupiklių. Tam gali būti naudojamas specialus raktas, kuriuo tiesiogiai prisijungiama prie šio įrenginio (atlikti bazinei diagnostikai). Kompiuteriu su specialia progamine įranga (naudojantis Bluetooth ryšiu) galima tvarkyti duomenų kaupiklio konfigūraciją bei atlikti jo diagnostiką. SCADA valdymo sistemai SOFREL LS įrenginys GPRS ryšiu perduoda surinktus duomenis iš geriamojo vandens tinklo. SMS žinutėmis iš mobiliojo telefono galima atlikti duomenų kaupiklio valdymą bei gauti tam tikrą informaciją iš paties tinklo. 

Tipinis sprendimas

Žemiau pateiktas tipinis sprendimas, kaip realizuojama SOFREL LS duomenų kaupiklių panaudojimu paremta sistema. 

Daugiau informacijos apie SOFREL LX duomenų kaupiklius galite rasti pagal žemiau pateiktas nuorodas:
LS duomenų kaupikliai
SOFREL LX duomenų kaupiklių katalogas (pdf variantas)