Linux/WinCE Artila pramoniniai kompiuteriai

Pristatome Artila produktus - patikimus pramoninius kompiuterius, kurie pasižymi didelėmis galimybėmis bei stabiliu veikimu pramoninėmis sąlygomis. Nepraleiskite patrauklių nuolaidų pasiūlymų Artila įrenginiams! Dėl specialių kainų rašykite: sales@infopulsas.lt

Artila įrenginiuose naudojamos Linux platformos privalumai

Artila pramoniniai kompiuteriai yra paremti atvirojo kodo Linux platforma. Artila labai stengiasi pritaikyti savo pasiekimus bei žinias apie Linux branduolį, failų sistemą, daemon programas, pagalbines programas (angl. utilities), C/C++ bibliotekas. Visa tai daro Linux platformą patikimą, galinčią atlikti daug funkcijų, tačiau tuo pačiu metu ir labai paprastą naudoti. Belieka visą dėmesį sutelkti į savo specifinių programų kūrimą. Jums visai nereikia išsamiai išmanyti Linux - tai už Jus padarys Artila!
Artila įrenginių Linux platformoje jau yra įdiegtas standartinis ipkg įrankis, skirtas paketų valdymui (t.y. programų įdiegimui / atnaujinimui / pašalinimui), kas leidžia išvengti problemų, susijusių su bibliotekų tarpusavio suderinamumu. 


Artila Linux platformoje taip pat yra įdiegtas jau iš karto paruoštas naudoti lighttpd web serveris, MySQL/SQLite duomenų bazės bei galingi PHP/Python skriptų varikliai. T.y. visa tai, kas leidžia Linux platformai tenkinti Web/AJAX įrenginių stebėjimui bei valdymui keliamus reikalavimus.   

Kompaktiški kompiuteriai CPU plokštės
Matrix-504 M-502
Matrix-604 M-9G45A
Matrix-518 M-506
Matrix-522 M-606
PAC-4000

 

PAC-4010

 

PAC-4070
Daugiau Artila produktų galite rasti Artila kataloge!